FLASKEPOST

SØLANDSLEJR 2020
#SØ20 - FOR ALLE SPEJDERE

Direkte kontakt til lejrledelsen

Generel information: Hej@soe20.dk

Lejrcheferne: Kaptajn@soe20.dk

Hele lejrledelsen: Kaffe@soe20.dk

Administrationen: Administration@soe20.dk

Økonomi og meget vigtig viden: Finn@soe20.dk

Marketing, SoMe og presse: PR@soe20.dk

Teknisk- og havneservice: Teknik@soe20.dk

Frivagten: Rom@soe20.dk (alternativt Frichvagten@soe20.dk)

Aktivitets hovedudvalg: Aktivitet@soe20.dk

International: International@soe20.dk

SEND FLASKEPOST

- ELLER EN EMAIL

© All rights reserved.  2019